Napojení na externí systémy

Pokud využíváte více online systémů, bylo by dosti časově i ekonomicky náročné veškerá potřebná data v těchto systémech párovat ručně. Proto pro naše klienty připravujeme napojení na všechny potřebné systémy – data z jejich aplikací a eshopů jsou pak všude, kde jsou potřeba.

XML feedy

XML patří k nejčastějším formám mezisystémové komunikace a přestože pro člověka není přirozeně dobře čitelný, aplikacím tento styl předávání dat naprosto vyhovuje. Pokud tedy chcete produkty z vašeho e-shopu nahrávat do cenových srovnávačů, faktury posílat do ekonomického systému a podobně, je XML komunikace ideálním způsobem, jak tyto procesy automatizovat. Produkty jsou pak na srovnávačích neustále aktuální a faktury ve svém oblíbeném ekonomickém systému vždy najdete nebo je hromadně naimportujete. Jejich ruční přepisování se pak navždy stane minulostí.

Napojení na externí systémy

 

Napojení na externí systémy

Napojení na externí systémy

Ekonomické systémy

Zkušenosti máme s napojováním ekonomických systémů Pohoda, Altus Vario a WinShop, ale nebráníme se ani dalším řešením. Každý systém má svůj specifický styl komunikace, kterému je potřeba e-shop či jinou online aplikaci přizpůsobit – Pohoda preferuje XML komunikaci, WinShop a AltusVario dávají přednost CSV souborům a jejich ukládání na FTP cíleného serveru. Pomocí správně napsaných scriptů se pak data z jednoho systému přenášejí do druhého v určitých časových intervalech a vy již nemusíte nic řešit.

Napojení na externí systémy

Napojení na externí systémy

Napojení na externí systémy

Platební brány

Ke každému modernímu eshopu neodmyslitelně patří možnost platby online – ať už platební kartou nebo bankovními tlačítky. Platební brány je možno napojit pomocí vlastních skriptů na jakýkoliv systém, v případě populárních řešení jako je PrestaShop již existují hotová řešení, takže je pak napojení na kvalitní platební brány typu GoPay a GP Webpay otázkou několika málo hodin. Výhodou je pak také automatická komunikace s klientem pomocí emailů. Jediné, co zbývá, je zabalit a odeslat zboží.

Napojení na externí systémy

 

Napojení na externí systémy

Sociální sítě

Přestože na poli sociálních sítí dochází k neustálé transformaci, dvě věci zůstávají již poměrně dlouhou dobu stejné – přihlašování přes sociální sítě a sdílení obsahu. Pokud máte webové stránky, jejiž cílová skupina je hodně aktivní na sociálních sítích, byla by škoda web náležitě nepropojit. Uživatelé se pak mohou registrovat do e-shopu nebo upozornit své známé na zajímavý produkt jedním kliknutím.

Napojení na externí systémy

Napojení na externí systémy

 

Pokud jste ve výčtu často napojovaných systémů nenašli, co jste hledali, neváhejte se na nás obrátit – věříme, že spolu nalezneme ideální řešení, ať už se jedná o cokoliv.