Co je SEO dozor

Připravuje, nebo stavíte nový web či předěláváte stávající? Nebo SEO optimalizaci máte a zjistili, že Váš web by měl být lépe viditelný ve fulltextových vyhledavačích? Nebo, jste si koupili web či eshop rovnou s optimalizací a měli jste jinou představu o tom, jak by to mělo fungovat?

Proč SEO dozor

Většina programátorů a webdesignerů nemá základní povědomí o on-page faktorech, které jsou nutné k úspěšné optimalizaci webových stránek. Tento problém má i velká spousta copywriterů netuší jejich dopad na on-page faktory, při čemž kvalitní texty webu jsou něco jako rodinné stříbro.

Jak SEO dozor funguje

Je třeba, aby programátor, webdesigner věděli, že na webu budou pracovat se SEO specialistou. Spolupráce je možná dvěma způsoby. Buď jim doporučení a opravy předáte, nebo spolu budeme pracovat napřímo. Pokud jde o Vašeho copywritera můžeme mu poskytnout základní informace ohledně textů, ale je možné ho i kompletně zaškolit ohledně dopadů SEO textů, jejich struktury a práce s klíčovými slovy.

SEO audit

Je kompletní pohled na Váš web z hlediska SEO. Skládá se z mnoha nezávislých analýz webu, kdy po jich vyhodnocení máme kompletní obrázek o nedostatcích webu. Viz >>SEO analýzy<<
Připravíme pro Váš web nezávislý SEO audit či jednotlivé analýzy a poukážeme na chyby a nedostatky a připravíme pro Vás doporučení jak dále postupovat.