SEO dozor

Jako každý klasický dozor se skládá z analýz, kontrol a doporučení. Stavba webu je velmi podobná stavbě domu. Když budete svůj obchod stavět od základů v reálném světě, určitě vám s ním bude pomáhat spousta specializovaných profesí. A na jejich práci je třeba dohlédnout a zkontrolovat jestli vyhovují veškerým normám a předpisům. Stejné je to s pravidly vyhledávačů. Také mají své normy a pravidla.

Kdy je vhodný SEO dozor

Pokud připravuje, stavíte nový web či předěláváte stávající. Nebo je web je optimalizovaný a máte pocit že optimalizace nesplnila vaše očekávání. A nebo, jste koupili web/eshop rovnou s optimalizací a měli jste jinou představu o tom, jak by to mělo fungovat?

Proč SEO dozor

Většina programátorů a webdesignerů nemá základní povědomí o on-page faktorech, které jsou nutné k úspěšné optimalizaci webových stránek. Tento problém má i velká spousta copywriterů netuší jejich dopad na on-page faktory, při čemž kvalitní texty webu jsou něco jako rodinné stříbro.

Jak SEO dozor funguje

Je třeba, aby programátor, webdesigner věděli, že na webu budu pracovat. Spolupráce je možná dvěma způsoby. Buď jim doporučení a opravy předáte, nebo spolu budeme pracovat napřímo. Pokud jde o vašeho copywritera mohu mu poskytnout informace ohledně práce s texty, a mohu ho i kompletně zaškolit v SEO copywritingu, a obsahových strategií.