SEO plán a strategie

Plán práce na Vašem webu vychází ze SEO analýz. Na jejich základě se stanový přesný postup optimalizace pro webové vyhledávače a strategie a metod budování zpětných odkazů.

Vše se od toho, zda se jedná o zakázkovou SEO optimalizaci, kdy klient požaduje na základě SEO analýz opravu zjištěných nedostatků např. tvorba/úprava metadat či zápisy do firemních katalogů, slovenských….

Nebo SEO správu. Kdy po opravě nedostatků určíme pravidelné činnosti, které vedou k dlouhodobému vylepšení viditelnosti Vašich stránek ve vyhledavačích, jako je dlouhodobý linkbulding, kdy soustavně budujeme Vaše odkazové portfolio pomocí všech druhů odkazů. Či tvorba podpůrných webů. Na konci měsíce vždy vyhodnotíme naši práci, reportujeme výsledky a odrážíme je do dalších činností. Doplňujeme nápady do strategie, hodnotíme cíle a plánujeme další postup.

První efekt se ve vyhledavačích obvykle projeví již po 3-4 týdnech. Během této doby Vám webové stránky upravíme tak, aby byly pro vyhledávače jako je Seznam a Google, co nejlépe vyhledatelné a odpovídaly požadavkům jejich indexovacích robotů, které shromažďují informace z Vašich stránek.

 

Vice informací k v kategorii >>SEO správa<<