Atlantis Air Service

letenky a plavby aas.cz

Prvním velkým samostatným SEO projektem, který trval několik let, byl web aas.cz a plavby.net společnosti Atlantis Air Service. Celý web aas.cz byl optimalizován na hlavní klíčové slovo „levné letenky“ na které se nacházel na 3 straně google. Mým úkolem byla první strana google na slovo letenky, kdy web se dostal na 5 pozici ½ roku od zahájení spolupráce. Na první straně byl po celou dobu spolupráce. A samozřejmě další klíčová slova jako jsou víza, zaoceánské parníky, zaoceánské plavby….

Klíčové slovo „letenky“ – průměrné měsíční vyhledávání: 10 tis.–100 tis.

  • S Hankou Farovou spolupracujeme již několik let a mohu říct, že musíte mít štěstí, abyste sehnali tak schopného, samostatného energického a vynalézavého spolupracovníka, zapáleného pro věc, na které pracuje. Spravuje nám několik stránek www. plavby.net a naše stánky na prodej letenek www. aas.cz, kde je neobvyklá konkurence kolem 7 198 000 nalezených stránek a při této konkurenci je schopna naši stánku udržet na horní části první strany. Dále se stará i podstránky týkající se prodeje víz, kde je také velká konkurence.
  • Když zmíním i lidské vlastnosti, je neméně důležité zapadnout do kolektivu, být oblíbeným a přátelským, ochotným řešit problémy s nadhledem, ano, to je důležité pro navození příznivé pracovní atmosféry a těmito všemi vlastnostmi Hanka Fárová disponuje. Myslím, že získat někoho takového v dnešní době je skoro zázrak.
  • To je můj osobní názor na člověka se kterým se znám a spolupracuji s ním delší dobu, proto mohu odpovědně za svými slovy stát.

Mgr. Boris Nakladov
majitel Atlantis Air Service

v Praze dne 13.2.2015